Raspored "Lavovi" Handball Challenge

Sve finalne utakmice možete pratiti uživo preko live stream-a klikom ovde.

Dečaci

HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆ13:40SLOVAN - SC VOŽDOVAC 2012 24:21
SINĐELIĆ15:20 STUDENTSKI GRAD - KOLUBARA 22:12
SINĐELIĆ17:00PARTIZAN - BEOGRAD 19:12
SINĐELIĆ17:50 BERANE 2003 - DOBROGEA SUD 21:17
 Ekipa
1. PARTIZAN
2.STUDENTSKI GRAD
3.KOLUBARA
4.BERANE 2003
5.SC VOŽDOVAC 2012
6.SLOVAN
7.BEOGRAD
8.DOBROGEA SUD
HalaVremeEkipeRezultat
ŠUMICE13:10 SC VOŽDOVAC 2012 - KOLUBARA 14:17
ŠUMICE14:00 SLOVAN - STUDENTSKI GRAD17:24
ŠUMICE14:50 BEOGRAD - DOBROGEA SUD 18:24
ŠUMICE15:40 PARTIZAN - BERANE 2003 17:13
ŠUMICE16:30 STUDENTSKI GRAD - SC VOŽDOVAC 2012 21:24
ŠUMICE17:20 KOLUBARA - SLOVAN 25:21
ŠUMICE18:10 BERANE 2003 - BEOGRAD 21:22
ŠUMICE19:00 DOBROGEA SUD - PARTIZAN 19:25
 Ekipa
1. PARTIZAN
2.STUDENTSKI GRAD
3.KOLUBARA
4.BERANE 2003
5.SC VOŽDOVAC 2012
6.SLOVAN
7.BEOGRAD
8.DOBROGEA SUD
HalaVremeEkipeRezultat
POSCO13:00 SLOVAN – BEOGRAD26:18
POSCO13:50 DOBROGEA SUD – SC VOŽDOVAC 201213:29
BANJICA19:00STUDENTSKI GRAD – BERANE 200324:13
BANJICA19:50PARTIZAN – KOLUBARA
 Ekipa
1. PARTIZAN
2.STUDENTSKI GRAD
3.KOLUBARA
4.BERANE 2003
5.SC VOŽDOVAC 2012
6.SLOVAN
7.BEOGRAD
8.DOBROGEA SUD
HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆ12:00BEOGRAD - DOBROGEA SUD18:15
BANJICASLOVAN - SC VOŽDOVAC 20120:10
ŠUMICE13:15 BERANE 2003 – KOLUBARA
17:18
ŠUMICE18:10STUDENTSKI GRAD – PARTIZAN
14:16
 Ekipa
1. PARTIZAN
2.STUDENTSKI GRAD
3.KOLUBARA
4.BERANE 2003
5.SC VOŽDOVAC 2012
6.SLOVAN
7.BEOGRAD
8.DOBROGEA SUD
HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆ12:00 HOTEL RUMA - BEOGRAD 8:16
SINĐELIĆ12:50 SLOVAN - SINĐELIĆ 13:21
SINĐELIĆ14:30 RAKOVICA - DOBROGEA SUD18:17
SINĐELIĆ16:10PERPER - SC VOŽDOVAC 2012 18:15
 Ekipe
1. RAKOVICA
2.SINĐELIĆ
3.METALOPLASTIKA
4.BEOGRAD
5.DINAMO
6.PERPER
7.JUNIOR
8.PARTIZAN
9.
10.
11.
12.
HalaVremeEkipeRezultati
SC Rakovica9:00 METALOPLASTIKA - HOTEL RUMA 33:12
SC Rakovica9:50 PARTIZAN - SLOVAN 23:17
SC Rakovica10:40 JUNIOR - RAKOVICA12:16
SC Rakovica11:30 SC VOŽDOVAC 2012 - DINAMO12:21
SC Rakovica12:20 BEOGRAD - METALOPLASTIKA 11:19
SC Rakovica13:10 SINĐELIĆ - PARTIZAN 26:15
SC Rakovica14:00 DOBROGEA SUD - JUNIOR 17:27
SC Rakovica14:50 DINAMO - PERPER
15:15
 Ekipe
1. RAKOVICA
2.SINĐELIĆ
3.METALOPLASTIKA
4.BEOGRAD
5.DINAMO
6.PERPER
7.JUNIOR
8.PARTIZAN
9.
10.
11.
12.
HalaVremeEkipeRezultat
RAKOVICA 12:00HOTEL RUMA – SC VOŽDOVAC 201222:23
RAKOVICA 12:50SLOVAN – DOBROGEA SUD
22:28
RAKOVICA 16:40SC VOŽDOVAC 2012 – DOBROGEA SUD25:27
RAKOVICA 17:30 HOTEL RUMA – SLOVAN 17:18
ŠUMICE12:20 METALOPLASTIKA – PERPER25:18
ŠUMICE13:10BEOGRAD – DINAMO
17:11
ŠUMICE14:00 SINĐELIĆ – JUNIOR19:18
ŠUMICE14:50 PARTIZAN – RAKOVICA 17:26
POSCO17:40 PERPER - JUNIOR
POSCO18:30 DINAMO - PARTIZAN
ŠUMICE18:40METALOPLASTIKA - SINĐELIĆ 17:20
ŠUMICE19:30 BEOGRAD - RAKOVICA 16:17
 Ekipe
1. RAKOVICA
2.SINĐELIĆ
3.METALOPLASTIKA
4.BEOGRAD
5.DINAMO
6.PERPER
7.JUNIOR
8.PARTIZAN
9.
10.
11.
12.
HalaVremeEkipeRezultat
POSCO12:40DOBROGEA SUD – HOTEL RUMA31:15
POSCO13:30SLOVAN – SC VOŽDOVAC 201215:17
SINĐELIĆ11:10 JUNIOR – PARTIZAN16:12
BANJICA11:10 PERPER – DINAMO
14:16
ŠUMICE11:25METALOPLASTIKA – BEOGRAD17:10
ŠUMICE16:20 SINĐELIĆ - RAKOVICA
17:18
 Ekipe
1. RAKOVICA
2.SINĐELIĆ
3.METALOPLASTIKA
4.BEOGRAD
5.DINAMO
6.PERPER
7.JUNIOR
8.PARTIZAN
9.
10.
11.
12.
HalaVremeEkipeRezultat
BANJICA12:00 PARTIZAN - RAKOVICA13:13
BANJICA12:40 STUDENTSKI GRAD - NOVI BEOGRAD18:5
BANJICA13:20PERPER - KOLUBARA24:11
BANJICA14:00 DORĆOL - DUNAV10:3
BANJICA14:40 DOBROGEA SUD - BEOGRAD19:14
 Ekipe
1. STUDENTSKI GRAD
2.PARTIZAN
3.RAKOVICA
4.PERPER
5.DOBROGEA SUD
6.ARENA
7.DINAMO
8.BEOGRAD
9.DORĆOL
10.METALOPLASTIKA
11.NOVI BEOGRAD
12.KOLUBARA
13.SINĐELIĆ
14.DUNAV
HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆ8:20SINĐELIĆ - METALOPLASTIKA3:13
SINĐELIĆ9:00ARENA - PERPER8:15
SINĐELIĆ9:40DINAMO - STUDENTSKI GRAD
15:17
SINĐELIĆ10:20RAKOVICA - METALOPLASTIKA
13:10
SINĐELIĆ11:00 PARTIZAN - SINĐELIĆ17:10
SINĐELIĆ11:40DORĆOL - DOBROGEA SUD8:13
SINĐELIĆ12:20 DUNAV - BEOGRAD5:14
SINĐELIĆ16:40KOLUBARA - ARENA10:16
SINĐELIĆ17:20METALOPLASTIKA - PARTIZAN9:13
SINĐELIĆ18:00NOVI BEOGRAD - DINAMO6:15
SINĐELIĆ18:40SINĐELIĆ - RAKOVICA9:20
SINĐELIĆ19:20 DOBROGEA SUD - DUNAV14:6
SINĐELIĆ20:00 BEOGRAD - DORĆOL12:7
 Ekipe
1. STUDENTSKI GRAD
2.PARTIZAN
3.RAKOVICA
4.PERPER
5.DOBROGEA SUD
6.ARENA
7.DINAMO
8.BEOGRAD
9.DORĆOL
10.METALOPLASTIKA
11.NOVI BEOGRAD
12.KOLUBARA
13.SINĐELIĆ
14.DUNAV
HalaVremeEkipeRezultat
SC RAKOVICA9:00 NOVI BEOGRAD – DUNAV 13:3
SC RAKOVICA9:40KOLUBARA – SINĐELIĆ12:10
SC RAKOVICA13:40 METALOPLASTIKA – NOVI BEOGRAD10:6
SC RAKOVICA14:20 DORĆOL – KOLUBARA 8:6
SC RAKOVICA18:20 DUNAV – METALOPLASTIKA
7:18
SC RAKOVICA19:00 SINĐELIĆ – DORĆOL4:7
BANJICA9:00 RAKOVICA – BEOGRAD16:10
BANJICA9:40 PARTIZAN – DOBROGEA SUD16:11
BANJICA10:20 STUDENTSKI GRAD – ARENA15:4
BANJICA11:00 DINAMO – PERPER17:22
POSCO14:40BEOGRAD - ARENA10:11
POSCO15:20 DOBROGEA SUD - DINAMO21:19 (p)
BANJICA16:00 RAKOVICA - STUDENTSKI GRAD 7:10
BANJICA16:40PARTIZAN - PERPER22:19
 Ekipe
1. STUDENTSKI GRAD
2.PARTIZAN
3.RAKOVICA
4.PERPER
5.DOBROGEA SUD
6.ARENA
7.DINAMO
8.BEOGRAD
9.DORĆOL
10.METALOPLASTIKA
11.NOVI BEOGRAD
12.KOLUBARA
13.SINĐELIĆ
14.DUNAV
HalaVremeEkipeRezultat
POSCODUNAV - SINĐELIĆ
0:10
POSCO9:40NOVI BEOGRAD - KOLUBARA14:8
POSCO10:20METALOPLASTIKA - DORĆOL 5:7
SINĐELIĆ9:40BEOGRAD – DOBROGEA SUD14:15
BANJICA9:40ARENA – DINAMO
8:16
ŠUMICE9:45RAKOVICA - PERPER16:12
ŠUMICE14:50STUDENTSKI GRAD - PARTIZAN16:15 (11:11)
 Ekipe
1. STUDENTSKI GRAD
2.PARTIZAN
3.RAKOVICA
4.PERPER
5.DOBROGEA SUD
6.ARENA
7.DINAMO
8.BEOGRAD
9.DORĆOL
10.METALOPLASTIKA
11.NOVI BEOGRAD
12.KOLUBARA
13.SINĐELIĆ
14.DUNAV

Devojčice

HalaVremeEkipeRezultat
ŠUMICE14:40BEOGRAD - MLADOST36:6
ŠUMICE15:30SESVETE - BERANE 200328:16
ŠUMICE16:20CRVENA ZVEZDA - BEK 13:24
ŠUMICE17:10VOŽDOVAC 1955 - NOVI BEOGRAD 12:19
 Ekipe
1. SESVETE
2.NOVI BEOGRAD
3.BEOGRAD
4.BEK
5.VOŽDOVAC 1955
6.CRVENA ZVEZDA
7.BERANE 2003
8.MLADOST
HalaVremeEkipeRezultat
BANJICA11:40 MLADOST - BEK8:33
BANJICA12:30BEOGRAD - CRVENA ZVEZDA 25:7
BANJICA13:20SESVETE - VOŽDOVAC 195521:15
BANJICA14:10BERANE 2003 - NOVI BEOGRAD 22:26
BANJICA17:40CRVENA ZVEZDA - MLADOST24:15
BANJICA18:30BEK - BEOGRAD17:15
BANJICA19:20VOŽDOVAC 1955 - BERANE 2003 15:14
BANJICA20:10NOVI BEOGRAD - SESVETE 10:22
 Ekipe
1. SESVETE
2.NOVI BEOGRAD
3.BEOGRAD
4.BEK
5.VOŽDOVAC 1955
6.CRVENA ZVEZDA
7.BERANE 2003
8.MLADOST
HalaVremeEkipeRezultat
POSCO11:20CRVENA ZVEZDA – BERANE 200324:22
POSCO12:10VOŽDOVAC 1955 – MLADOST10:0
BANJICA17:20 BEK – NOVI BEOGRAD
14:17
BANJICA18:10 SESVETE – BEOGRAD22:19
 Ekipe
1. SESVETE
2.NOVI BEOGRAD
3.BEOGRAD
4.BEK
5.VOŽDOVAC 1955
6.CRVENA ZVEZDA
7.BERANE 2003
8.MLADOST
HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆBERANE 2003 – MLADOST10:0
BANJICA12:00CRVENA ZVEZDA - VOŽDOVAC 1955 16:19
ŠUMICE12:20 BEK - BEOGRAD18:20
ŠUMICE17:10NOVI BEOGRAD - SESVETE19:20
 Ekipe
1. SESVETE
2.NOVI BEOGRAD
3.BEOGRAD
4.BEK
5.VOŽDOVAC 1955
6.CRVENA ZVEZDA
7.BERANE 2003
8.MLADOST
HalaVremeEkipeRezultat
BANJICA15:20 SESVETE - VOŽDOVAC 1955
25:13
BANJICA16:10IZOLA - JUNIOR14:31
BANJICA17:00BEOGRAD - AVALA19:10
BANJICA17:50BERANE 2003 - STUDENTSKI GRAD10:23
 Ekipe
1. SESVETE
2.STUDENTSKI GRAD
3.JUNIOR
4.BEOGRAD
5.CEPELIN
6.RADNIČKI
7.CRVENA ZVEZDA
8.AVALA
9.BEKAMENT
10.BERANE 2003
11.VOŽDOVAC 1955
12.IZOLA
HalaVremeEkipeRezultat
ŠUMICE9:50RADNIČKI - SESVETE9:29
ŠUMICE10:40CRVENA ZVEZDA - IZOLA 19:14
ŠUMICE11:30BEKAMENT - BEOGRAD16:20
ŠUMICE12:20CEPELIN - BERANE 200319:13
SINĐELIĆ13:20VOŽDOVAC 1955 - RADNIČKI12:14
SINĐELIĆ14:10JUNIOR - CRVENA ZVEZDA13:13
SINĐELIĆ15:00AVALA - BEKAMENT13:11
SINĐELIĆ15:50 STUDENTSKI GRAD - CEPELIN18:9
 Ekipe
1. SESVETE
2.STUDENTSKI GRAD
3.JUNIOR
4.BEOGRAD
5.CEPELIN
6.RADNIČKI
7.CRVENA ZVEZDA
8.AVALA
9.BEKAMENT
10.BERANE 2003
11.VOŽDOVAC 1955
12.IZOLA
HalaVremeEkipeRezultat
SC RAKOVICA10:20VOŽDOVAC 1955 – BERANE 2003
17:20
SC RAKOVICA11:10IZOLA – BEKAMENT10:17
SC RAKOVICA15:00 BERANE 2003 – BEKAMENT16:22
SC RAKOVICA15:50 VOŽDOVAC 1955 – IZOLA
13:13
ŠUMICE9:00SESVETE – CEPELIN25:20
ŠUMICE9:50RADNIČKI – STUDENTSKI GRAD
10:14
ŠUMICE10:40JUNIOR – AVALA 25:17
ŠUMICE11:30 CRVENA ZVEZDA – BEOGRAD13:15
POSCO16:00 CEPELIN - AVALA 19:18
POSCO16:50 RADNIČKI -CRVENA ZVEZDA15:13
ŠUMICE17:00SESVETE - JUNIOR32:19
ŠUMICE17:50STUDENTSKI GRAD - BEOGRAD15:13
 Ekipe
1. SESVETE
2.STUDENTSKI GRAD
3.JUNIOR
4.BEOGRAD
5.CEPELIN
6.RADNIČKI
7.CRVENA ZVEZDA
8.AVALA
9.BEKAMENT
10.BERANE 2003
11.VOŽDOVAC 1955
12.IZOLA
HalaVremeEkipeRezultat
POSCO11:00IZOLA – BERANE 200314:26
POSCO11:50BEKAMENT – VOŽDOVAC 195517:10
SINĐELIĆ10:20AVALA – CRVENA ZVEZDA10:13
BANJICA10:20 CEPELIN – RADNIČKI24:11
ŠUMICE10:30JUNIOR - BEOGRAD22:12
ŠUMICE15:30SESVETE - STUDENTSKI GRAD16:15 (12:12)
 Ekipe
1. SESVETE
2.STUDENTSKI GRAD
3.JUNIOR
4.BEOGRAD
5.CEPELIN
6.RADNIČKI
7.CRVENA ZVEZDA
8.AVALA
9.BEKAMENT
10.BERANE 2003
11.VOŽDOVAC 1955
12.IZOLA
HalaVremeEkipeRezultat
ŠUMICE12:00TAURUNUM - VOŽDOVAC 195526:4
ŠUMICE12:40LAVOVI - BEOGRAD 7:10
ŠUMICE13:20CEPELIN - STUDENTSKI GRAD12:6
ŠUMICE14:00SESVETE - UMČARI 13:6
 Ekipe
1. TAURUNUM
2.SESVETE
3.BEOGRAD
4.UMČARI
5.VOŽDOVAC 1955
6.CEPELIN
7.STUDENTSKI GRAD
8.LAVOVI
HalaVremeEkipeRezultat
BANJICA9:00VOŽDOVAC 1955 - BEOGRAD 5:14
BANJICA9:40TAURUNUM - LAVOVI 17:5
BANJICA10:20UMČARI - STUDENTSKI GRAD 17:5
BANJICA11:00 SESVETE - CEPELIN 15:4
BANJICA15:00LAVOVI - VOŽDOVAC 1955 1:13
BANJICA15:40BEOGRAD - TAURUNUM12:17
BANJICA16:20CEPELIN - UMČARI 3:12
BANJICA17:00STUDENTSKI GRAD - SESVETE3:17
 Ekipe
1. TAURUNUM
2.SESVETE
3.BEOGRAD
4.UMČARI
5.VOŽDOVAC 1955
6.CEPELIN
7.STUDENTSKI GRAD
8.LAVOVI
HalaVremeEkipeRezultat
POSCO10:00VOŽDOVAC 1955 – STUDENTSKI GRAD
11:5
POSCO10:40CEPELIN – LAVOVI 7:5
ŠUMICE15:40TAURUNUM – UMČARI20:6
ŠUMICE16:20SESVETE – BEOGRAD
15:9
 Ekipe
1. TAURUNUM
2.SESVETE
3.BEOGRAD
4.UMČARI
5.VOŽDOVAC 1955
6.CEPELIN
7.STUDENTSKI GRAD
8.LAVOVI
HalaVremeEkipeRezultat
SINĐELIĆSTUDENTSKI GRAD - LAVOVI 10:0
BANJICA9:00 VOŽDOVAC 1955 – CEPELIN13:9
ŠUMICE9:00 UMČARI - BEOGRAD0:10
ŠUMICE14:10 TAURUNUM - SESVETE10:4
 Ekipe
1. TAURUNUM
2.SESVETE
3.BEOGRAD
4.UMČARI
5.VOŽDOVAC 1955
6.CEPELIN
7.STUDENTSKI GRAD
8.LAVOVI